TOPlist

Chceš být jako my - Folmíci?
Chceš mít některou z úžasných superschopností? :)
Za našetřené folmíčky si můžeš nějakou schopnost "koupit"!! :))

 Schopnosti koupíte zde - v úpravách svého profilu

 Cena schopností je dvojí - 100 a 200 folmíčků. 100 folmíčků stojí schopnosti, ze kterých si smíte vybrat, už pokud máte hodnost klasik. Schopnosti za 200 folmíčků jsou Folmíkovské a ty jsou odemknuté jen VIP členům :).

 Počet schopností na člena je omezen. Benjamíni nemůžou mít žádnou, členové hodnosti klasik smí mít jednu a VIP dvě.

 Schopnost koupíš kliknutím na vybranou položku ze seznamu.
Lze je také  prodat (opět úpravou profilu)

Prodejem schopnosti však získáte zpět pouze polovinu  z její původní ceny, takže sice budete mít trochu více folmíčků na hotovosti, ale váš celkový počet folmíčků se sníží!!!

(Příklad: Máte schopnost v hodnotě 100 folmíčků. Tuto schopnost se rozhodnete prodat. Získáte na hotovosti 50 folmíčků, ale celkový počet folmíčků se naopak o 50 folmíčků sníží. Do celkového počtu folmíčků se totiž započítávají i folmíčky "uložené" ve schopnostech... a vy jste prodejem schopnosti o tyto "uložené" body přišli.)

 K čemu jsou schopnosti dobré?
Se schopnosti je vaše postavička silnější a více toho dovede.
Své schopnosti budete moci využít v dalších dílech 'Rozhovoru s komiksem'. A pokud budete mít folmíkovskou schopnost (schopnosti za 200 folmíčků), budete mít možnost si možná zahrát i ve speciálu komiksu! Zároveň budou také pořádány speciální soutěže jen pro členy se schopnostmi! :)