TOPlist

Na stránkách Folmíků můžete diskutovat v deseti hlavních fórech:

Koníčky, hobby


Chcete si popovídat s kamarády, kteří mají stejné zájmy jako vy? Navzájem si poradit, vyměnit zkušenosti. Pak jste zde správně. Patronem tohoto fóra je Lola.Svět celebrit

Rádi si povídáte o známých hercích či zpěvačkách? Chcete si popovídat s někým, kdo má stejný "idol" jako vy? Svět celebrit je tu pro vás. Na toto fórum dohlíží Kaya.
Škola

Potřebujete poradit s domácím úkolem? Něco se ve škole nepovedlo a vy se chcete vypovídat? Nebo se naopak toužíte podělit o svůj školní úspěch? Pak jste tu dobře! A všemi mastmi mazaný Filip jako patron tohoto fóra určitě není k zahození :-)Klub

Do tohoto fóra mají přístup pouze členové klubu, tedy uživatelé s úplnou registrací!!! Je jen na nich, o čem si budou povídat. Bára je jejich patronkou.

 


Zdravotní klaun

Toto fórum má přinést radost a rozptýlení nemocným dětem. To ale v žádném případě neznamená, že ostatní mají vstup zakázán! Naopak! Všichni jste vítáni!!! Přineste trochu radosti a úsměvu dětem, které musí dny trávit na lůžku :-))) Patronkou fóra je Felia, spojenkyně a ochránkyně Folmíků :-)))Holčičí záležitosti

Fórum je přístupné pouze dívkám registrovaným v klubu Folmíků a to s hodností Klasik a VIP. A co se zde probírá? To je jasné - holčičí záležitosti :-))) A Lena je určitě ideální patronkou!
Klučičí záležitosti

Toto fórum je přístupné pouze chlapcům registrovaným v klubu Folmíků a to s hodností Klasik a VIP. Probírají se zde čistě klučičí záležitosti :-))) A na vše dohlíží Honza!
Blogová poradna

Rádi blogujete? Chtěli byste si vyměňovat svoje zkušenosti, popovídat si se svými oblíbenými blogerkami či blogery? Pak jste zde správně! Vaší patronkou je Sára.
Pokec

Máte pocit, že vaše téma diskuze nepatří do žádně z výše uvedených sekcí? Nebo si chcete popovídat a vlastně ještě ani nevíte o čem? Pokec je tu pro vás! A Klára na vás dohlídne :-)

 


Odpovědna

Máte dotaz přímo na autorku Folmíků? Máte nějaký technický problém na stránkách Folmíků? Chce Folmíkům něco vzkázat? Pak se obracejte právě sem!!! A kdo jiný by mohl spravovat toto fórum, než Viktor :-))) Upozornění: Své dotazy na administrátory směřujte pouze do odpovědny, nepište je do komentářů pod články!! Není v silách Viktora kontrolovat komentáře pod všemi články!!! Jedině v odpovědně máte jistotu, že si Viktor váš dotaz skutečně přečte!!! Každý dotaz je však nutné vložit do nového diskuzního tématu!!!

 

 

--------------------------------------------------------------------------
Máte nějaké dotazy?
Zeptejte se Viktora!!
-------------------------------------------------------------------------
 Čtěte také:
Pravidla diskuze
Jak zvolit správně téma diskuze
Hodnosti - co která z nich znamená?
--------------------------------------------------------------------------