TOPlist

Abyste mohli diskutovat, musíte být přihlášeni. Dále je bezpodmínečně nutné  dodržovat pravidla diskuze! Příspěvky, které budou porušovat pravidla diskuze, budou smazány.

 Vybrali jste si vhodné diskuzní fórum a nevíte co dál? Máte dvě možnosti:


Vyberte si některé z již vzniklých diskuzních témat, klikněte na něj a přidejte svůj diskuzní příspěvek. Můžete "zalistovat" i mezi staršími diskuzními tématy, po odeslání nového příspěvku se toto "staré" a "zapadlé" téma zobrazí opět na první stránce, takže si ho ostatní diskutující určitě všimnou.

• Žádné z již vzniklých témat se vám nezdá vhodné? Pak založte nové téma diskuze! Hned nahoře v příslušné sekci  je tlačítko "vytvořit nové téma". Pozor, důležité: Je nutné vložit nadpis. Rozmyslete si dobře tento nadpis, je to  text, který se zobrazí jako téma diskuze. Měl by být výstižný!! Chcete li se například poradit s ostatními, jaký vhodný dárek vybrat mamince k narozeninám, určitě není vhodné téma diskuze nazvat "Já fakt nevím" nebo "Pomozte", ale bude se hodit například název "Poraďte dárek pro maminku"

Chcete-li se ve fóru vrátit o úroveň výš,  stačí kliknout na postavičku nahoře!! ( V konkrétní diskuzi se zobrazuje pouze přihlášeným.)


--------------------------------------------------------------------------
Máte nějaké dotazy?
Zeptejte se Viktora!!
--------------------------------------------------------------------------
Čtěte také:
Pravidla diskuze
Jak vybrat vhodné diskuzní fórum

--------------------------------------------------------------------------