TOPlist
27. 12. 2010 - DŮLEŽITÉ! Plánujeme změnit systém ikonek. Nakupování nových ikonek za 200 folmíčků zůstane stejný, ale systém automatických ikonek od 50-ti folmíčků bude zcela změněn. Mějte, prosím, trpělivost, budeme vás dále informovat.

             Přidej se k nám do klubu Folmíků!!              

 Proč?
V klubu se proměníš v našeho kámoše s vlastní obrázkovou postavičkou a možná i se superschopnostmi!!!! Zažiješ spoustu zábavy i napětí v soutěžích, které jsou určeny pouze pro členy klubu. Získáš přístup téměř ke všem diskuzním fórům na tomto webu (Kromě fóra holčičí/klučičí záležitosti - to je přístupné jen příslušnému pohlaví :o)

 Jak se zaregistrovat do klubu?
Stačí kliknout na odkaz "Zaregistrovat se" v hlavičce stránky!

 Jak přijít k vlastní postavičce se superschopnostmi?
Specialitou našeho klubu jsou Folmíčky - body, které získáváte za umístění v soutěžích.

A právě za tyto bodíky získáte ikonku se svojí postavičkou, a to automaticky po získání 50 folmíčků!! Ikonku vám vytvoří přímo autorka Folmíků do měsíce po získání příslušného počtu folmíčků a získáte jí spolu s hodností Klasik.

A to není všechno. Postavičku si můžete dále zdokonalovat!!! A tak budete stále silnější a víc toho dovedete. Při troše štěstí pak třeba můžete vystupovat například ve speciálu komiksu.

 Jak zjistit, kolik mám folmíčků?
Po přihlášení se vám v záhlaví stránek zobrazí vaše ikonka a stav vašeho konta. První údaj informuje o celkovém počtu vašich folmíčků ( to znamená včetně folmíčků "uložených" ve schopnostech), druhý údaj pak říká, kolik folmíčků máte na hotovosti, neboli kolik folmíčků máte na další nákupy :o)

 Jak si vedete v porovnání s ostatními?
TOP žebříček vám prozradí, kteří členové klubu jsou nejúspěšnější. Po stisknutí žluté pastelky Klub např ihned vidíte, kteří členové klubu jsou online. A jestliže zvolíte řazení podle počtu folmíčků, pak se vám nahoře zobrazí ti ze všech nejúspěšnější. Můžete si také vyhledat nejnověji registrované členy.

 Co když vás klub přestane bavit?
Není nic jednoduššího... Ve svém profilu si jediným kliknutím přepnete registraci na "prostou" a je z vás obyčejný uživatel bez ikonky, který může komentovat články a diskutovat v některých fórech.

__________________________________________________________________________________________________

Máte nějaké dotazy?
Zeptejte se Viktora!!
__________________________________________________________________________________________________

Čtěte také:
Klub Folmíků
Hodnosti:  Co která z nich znamená?
Jak soutěžit
Obchůdek
__________________________________________________________________________________________________