TOPlist
Jak soutěžit

25.12.2010

Cukroví... mňam

Následující obrázek s vánočním cukrovím jsme našli někde na našem webu.
Jedno cukrátko jsme umazali...

Otázka:

Jaký tvar má cukroví schované za otazníkem?

Jediné slovo (nic jiného) napište do formuláře a ten odešlete!!!
Pokud se vám nepodaří obrázek najít, můžete tipnout :-)

Soutěžit můžete dnes (v sobotu) celý den až do 20 hodin.
Každá třetí správná odpověď získává tři folmíčky.

Je přísně zakázáno jakýmkoli způsobem prozrazovat vaše odpovědi!
Také je zakázáno se o soutěži až do jejího uzavření zmiňovat na chatu,
v bobopoště či v diskuzních fórech!!!!

Porušení tohoto pravidla trestáme banem!!!

Nezapomeňte:

 Abyste mohli vyplnit formulář, musíte být přihlášeni!!!

 Stejně tak vyhodnocení soutěže se zobrazuje pouze přihlášeným uživatelům!!!  

 Nejste-li zatím na našich stránkách registrováni, můžete to napravit ZDE
Abyste mohli soutěžit, je však nutné zvolit registraci úplnou!

Vyhodnocení:
Obrázek byl vystřižen z Vánočního speciálu komiksu 2008
Ne, neodměníme každou třetí správnou odpověď... Odměníme všechny správné odpovědi.
Za to, že jste byli trpěliví a poctivě hledali :-)

Odpověď Que nebudeme raději komentovat...
Jen se ukažte, vy hlavičky přemoudřelé, nakreslete cukroví, které upekla Que.
"Recept" najdete v odpovědích u této soutěže.
Obrázkem se pochlubte ve vaší galerii Wink

O  soutěži  si můžete povídat ve fóru Smrště, tipovačky a další malé soutěže

Zde také můžete nechávat odkazy na vaše obrázky cukroví podle Que :-)

Náhled

21.12.2010

Hlasujte!!!

 

Během víkendu jste psali svá přání Ježíškovi.
Nyní máte možnost vybrat to, které se vám zdá nejzajímavější, nejvtipnější, nejmilejší,...
Zkrátka to, které je pro vás nej.

Připravili jsme předvýběr. Přání, které nebyla příliš stručná,
či přání nějak zajímavá nebo vtipná.
Tady jsou:

 • 19.12.2010 09:09:06 - Embri - Ahoj! Já si přála křečici a tu už mám, ale mé největší přání je abychom našli baráček v okolí kde bydlíme. Chceme si k sobě blíž přistěhovat babičku, která už je 4 roky vdova a bydlí 130 km od nás, takže ji navštěvujeme 1 za měsíc. Voláme si každý den, ale to není ono. Takhle bychom u ní byli častěji a mohla by chodit na ségřina vystoupení a hlavně by nebyla tak sama. Díky Ježíšku jestli mi to splníš a pokud se Santa dostane do Česka nakopni ho zpět do Anglie a Ameriky kam patří! Krásné Vánoce :)

 • 19.12.2010 09:41:42 - misa14 - Milý Ježíšku, mám jedno jediné největší přání: aby všechny děti na světě dostali to co si nejvíc přejí a aby jim zářili oči štěstím to je mévelké přání.

 • 19.12.2010 09:43:43 - Týnka - Já bych si přála neviditelnou fixu na taháky. Zdá se mi to jako nejlepší věc na ty taháky...

 • 19.12.2010 10:27:28 - Jituš - Přála bych si, aby se mi povedlo udělat talentovky 17. 1. 2011 na brněnské konzervatoři (splnila bych tím přání i tátovi, protože si to také strašně moc přeje :-) ).

 • 19.12.2010 10:35:30 - Dix - Mily Jezisku. Jelikoz uz davno vim, co dostanu k Vanocum, a z jednoho vanocniho darku vlastne v tomhle momente tohleto pisu, docela bych si prala, abych nebyla nemocna, protoze smrkam kazdych 5 vterin, kycham kazde pul minuty, a mam zachvat kasle kazde tri minuty, do cehoz me neprijemne boli hlava, a mam naprosto odrany nos, co taky neni zrovna nejprijemnejsi. Bud rad ze jsi spiritualni bytost a nemuzes chytit chripku. Dekuju ti, zdravi te nemocna a znacnym zpusobem otravena Dix.

 • 19.12.2010 10:38:33 - Que - Vážený pane Ježíšku, pokud si na mě v tom vánočním shonu vzpomenete, zlomte mi prosím malíček na levé ruce, abych nemusela hrát na flétnu. Děkuji za to, že jste mou prosbu vzal na vědomí. Que. ( Velké Meziříčí, Zámecká ***- balkón bude otevřený. )

 • 19.12.2010 10:39:07 - Alexis - Milý Ježíšku , já vím že ty jsi ta nejmilejší a nejhodnější osoba na světě . A doufám že mi přineseš stojan na noty na který čekám už 9 let . Budu velmi ráda když mi ho doneseš protože jak víš hraju na flétnu a tento rok začala moje sestra hrát na housle . Takže si stojan na noty taky strašně přeje . Tak tohle je milý ježíšku moje největší přání . S pozdravem Alexis

 • 19.12.2010 11:01:18 - kamojda1 - Aby se mi uzdravila babička.

 • 19.12.2010 11:20:53 - Mike-Lány-88 - Milý Ježíšku,přeji si aby jsi vyhnal z České republiky toho vousatéhodědu,který si říká Santa Claus,protože do ČR patříš TY. :)

 • 19.12.2010 11:21:59 - kakaryn - Talent na malování na počítači

 • 19.12.2010 11:30:20 - Dominikisek - Tenhle rok jsem se rozhodla nechat si pod stromeček dát od Ježíška co nejvíce ulítlých dárků. Něco, co jen tak někdo nemá. Proto jsem neváhala a šla hledat na internet. Poté jsem si jednotlivé stránky uložila, aby se z nich mohlo začít nakupovat. Nakonec na mém dopise pro Ježíška stálo: ,,Milý Ježíšku, tenhle rok se k Vánocům přeji Kalkulačku z čokolády. Zjistila jsem že voní a samozřejmě i chutná jako čokoláda a navíc bonus - opravdu funguje!"

 • 19.12.2010 11:30:53 - Barča - Přála bych si, aby rodina byla pohromadě. Ale to není přání jako dárek pod stromečkem, takže bych si přála hlavně asi knížky. Já vim, asi jsem blázen, že si přeju zrovna knížky a né třeba notebook (ten bych chtěla taky, to je jasný), ale moc ráda čtu, a knížky mně Ježíšek určitě přinese :). Protože kdyby mně měl přinýst notebook, dotykáč, nebo tablet tak by se z toho musel zbláznit. Víte proč? Protože v naší rodině by měl ještě na starost čtyři lidičky (sourozence), a asi by to nezvládal :). A navíc, kdybych dostala tablet, notebook nebo dotykáč, asi bych nedostala nic jinýho, a to by mi bylo docela líto rozbalit si jeden dárek a dost. Sice bych si s ním asi hodně vyhrála, ale prostě by to nebylo ono mít jeden nebo dva dárky pod stromečkem. Takže Ježíšku, moc si přeju knížky. Prosím, přines mi je :D....

 • 19.12.2010 11:45:19 - Kajushak - Nejvíc bych si přála dostat k Vánocům nějaký dáreček od kluka, kterému jsem koupila anonymní přáníčko s nápisem Miluji Tě :)

 • 19.12.2010 12:09:52 - Verča.Baty - Mým největším přáním je nejspíš enkaustická žehlička...je to taková speciální žehlička na kreslení voskem...rozekřejí se na ní voskovky a pak se s ní jezdí po papíře a vznikají nádherné obrysy...ale je mi jasné, že ji nedostanu, neboť jsem už tak nějak ty praktické dárky dostávala už od listopadu, protože jsem je nezbytně potřebovala :D

 • 19.12.2010 12:24:13 - betybetuli - Kdybych řekla že nechci nic lhala bych.Chci NINJA ČELENKU Z NARUTA a nejlépe z Konohy.Pro mějako pro velikánského fanouška je to nepostradatelné věc něco asi jako pro mallou holčičku Barbinka nebo pro obdivovatelek Miley Cyrus všechny možné věco s toto Stáj

 • 19.12.2010 12:45:48 - Wet - Milí Folmíci, vím, že Lena by si nejspíše přála to zlaté prasátko, které jsem jí namalovala, ale já mám úplně jiné přání. :) Z celého srdce bych si ke svým dvěma rybičkám přála ještěrčího kamaráda. Chameleóna, agamu nebo gekončíka, to je jedno. Před několika lety jsme měli doma křečky. A zjistilo se, že mám alergii na srst. Tedy jsem k svátku dostala rybičky. No jo, ale s rybičkam si sice popovídáš, ale nepomazlíš se s nimi. Pravda, s ještěrkou někdy taky ne, ale přece jenom je to takové skutečnější, hmatatelnější, než rybka. Jenže (a to mne velmi překvapilo) mi mamka tvrdí, že nechce doma žádné další zvíře. Vždycky jsem si myslela, že patří v naší rodině mezi přední milovníky zvířat. Ale na to mi odvětila, že se zvířaty je to jak s miminkama. U cizích se s tím mazlíš, ale doma to mít nechceš. Prozatím se tedy starám jen o chameleóna v Domě dětí, který bohužel není naučený se mazlit a v jeho věku už ho tomu nelze naučit, ale pevně doufám, že se maminka během těch pár let, co ještě budu pobývat doma, umoudří. :)

 • 19.12.2010 13:04:37 - pett.a - Milý Ježíšku, věcí, které si přeji je hodně. Ale jelikož vím, že mi je nepřineseš, ani si o ně nepíšu. Nejvíce si přeji psa. Bohužel vím, že bys mi ho rád donesl, ale brácha má alergii. Ale určitě mě to neodradí si ho přát příští rok znovu, jako minule a předminule.

 • 19.12.2010 13:24:00 - Elisek - Milý Ježíšku! Pod stromeček bych si přála knížku "deník málého poseroutky. Myslím, že ji napsal Jeff Kinney. Je to moc hezká knížka, viděla jsem ji u kamarádky a kousek jsem si přečetla, proto bych ji chtěla mít doma. Doufám, že ji seženeš. Přeji Ti moc krásné vánoční svátky. Elisek

 • 19.12.2010 13:38:28 - VeliiQ - Milý Ježíšku, minulý rok jsem si nepřala k Vánocům skoro nic, až na pár drobností. Ale tyto Vánoce si hrozně přeji tablet, protože se mi hrozně líbí, jaké krásné kresby se na něm dají nakrleslit. Příkladem jsou obrázky talentované Aničky, která pro nás provozuje úžasný web Folmíci. Předem děkuji.. :)

 • 19.12.2010 13:51:02 - Shill - Milý Halasovský Ježíšku, přála bych si od tebe 5O folmíčků. Moc ti děkuji a pozdravuj ode mě Folmíky!

 • 19.12.2010 15:04:16 - Nikíí:) - Milý Ježíšku, já si ze všeho nejvíc přeju mít nové kolo, hrozně mně baví jezdit na kole, a to staré se mi nějak poničilo a muselo se vyhodit!:( A hrozně mi ježdění na kole chybí. Strašně ráda jezdím na kole!:) Snad mi ho přineseš. Tvá Nikíí:)

 • 19.12.2010 15:57:22 - týnka06 - Milý Ježíšku, tenhle rok uběhl jako voda.Mám v paměti,jak jsem s nadšením rozbalovala dárky,rozkrájela jabko,pekla perníčky a zdobila stromeček.Všechno,co jsem kdy chtěla jsem už dostala.Notebook,Ipod...Nejvíc bych si přála,aby se za ten příští rok stalo co nejmíň špatných věcí,aby byl tak hezký jako tenhle-málo nemocí,nehod,hádek...Ale to ty asi splnit neumíš.Přeji si tedy knížku Alenka v říši divů,kterou celý rok sháním-bez ůspěchu.Hezké Vánoce! týnka06

 • 19.12.2010 16:33:45 - Sue - Drahý Ježíšku, byl jeden prosincový den, a já měla jen sedět na zadku, splnil se mi však sen, a šla jsem hledat kešku, šla jsem hledat do moravských vinohradů, ozdobené popraškem sněhu, byla jsem okouzlena, no koukni na tu něhu! Byl to úžasný pocit, když jsem tu krabičku držela v ruce, kéž bych to mohla prožívat častěji, stačila by mi jen dobrá GPS.. Děkuji předem mnohokrát, měj se hezky, Ježíšku můj!

 • 19.12.2010 17:20:33 - luk98 - aby se můj synovec, který se má narodit na tři krále narodil v pořádku :)

 • 19.12.2010 17:41:11 - marusha14 - Milý Ježíšku, v žádním případě bych si nedovolila podceňovat tvoje síly, ale to přání, které si přeji ze všeho nejvíc mi bohužel nesplníš, ale i tak Tě mám moc ráda. Letošním přáním je to, abych konečně dostala nějaké ponožky, které by se líbily i mně a ne jen Tobě. Je to dárek univerzální i každoroční. Tak doufám, že se mi splní a dostanu alespoň nějaké i mně líbivé ponožky :) Přeji i Tobě Veselé Vánoce a ať dorazíš ke všem dětem plně vybaven i se zvonečkem. Maruška

 • 19.12.2010 17:44:38 - Miška - Jedno z mých přání není hmotné, ale patří mezi ty největší. Já bych si přála, aby na Štědrý den napadl sníh. Bez sněhu to není ono.

 • 19.12.2010 17:47:31 - bumblebee - Milý Ježíšku, přála bych si, aby tatínek konečně pochopil, že z něj žádný kutil nebude. :)

  

Jediné jméno (nic jiného) napište do formuláře a odešlete.
Hlasovat můžou i účastníci soutěže, ale ne pro sebe.

Za váš hlas dostanete folmíček a samozřejmě odměníme vítěze.

Je zakázáno jakkoli ovlivňovat hlasování,
takže na odporné slovo "Hlásni..." hodně rychle zapomeňte!!!

Hlasovat můžete dnes (v úterý) celý večer, tedy až do půlnoci.

Nezapomeňte:

 Abyste mohli vyplnit formulář, musíte být přihlášeni!!!

 Stejně tak vyhodnocení soutěže se zobrazuje pouze přihlášeným uživatelům!!!  

 Nejste-li zatím na našich stránkách registrováni, můžete to napravit ZDE
Abyste mohli soutěžit, je však nutné zvolit registraci úplnou!



Vyhodnocení:
Všem, kteří poslali svůj hlas včas, jsme přidělili slíbený folmíček.
Vaše platné hlasy (ty, které přišly v úterý) jsme pečlivě spočítali.
Jak všechno dopadlo, je zveřejněno ZDE


19.12.2010

Milý Ježíšku...



Milý Ježíšku, mám jedno jediné největší přání...
Jaké? Prozradíte?



Úkol:

Co si nejvíce přejete?
Napište Ježíškovi!

Svůj minidopis s JEDINÝM přáním pošlete prostřednictvím našeho formuláře.
My dopisy sice Ježíškovi předat nemůžeme,
ale vaše odpovědi dnes večer zveřejníme a můžeme si je společně přečíst.

Svoje dopisy můžete psát dnes celý den až do 18:00 hodin
Všichni, kdo splní podmínky (JEDINÉ PŘÁNÍ!!!) získají dva folmíčky.
Dnes nemusí být vaše odpověď stručná, snažte se přání napsat hezky.
Ta nejhezčí a nejzajímavější přání oceníme folmíčky navíc.

Nezapomeňte:

 Abyste mohli vyplnit formulář, musíte být přihlášeni!!!

 Stejně tak vyhodnocení soutěže se zobrazuje pouze přihlášeným uživatelům!!!  

 Nejste-li zatím na našich stránkách registrováni, můžete to napravit ZDE
Abyste mohli soutěžit, je však nutné zvolit registraci úplnou!

http://folmici.cz/IMG/alba/1292531464.png
Obrázek nakreslila Wet

Vyhodnocení:
Zatím jsme všem přidělili dva folmíčky.
Nejlepší dopisy vyberete sami!!! (Provedeme předvýběr)
Ale až zítra.

16.12.2010

VÁNOCE U FOLMÍKŮ - VÝSLEDKY

(obrázek nakreslila Rue)

Vánoce už klepou na dveře. Naše vánoční megasoutěž už skončila a nyní máme pro vás výsledky! Kdo vyhrál plakáty a folmíčky? Čtěte dál!

Nejdříve se vás ale na něco zeptáme. Co myslíte, jaká je "nejprofláklejší" postavička z komiksu Folmíků? Ó, ano, Lola. A jaký je "nejprofláklejší" vánoční motiv? Přesně tak, vánoční stromeček! A co myslíte, že nakreslilo tři čtvrtiny zúčastněných? :) :D
Ano, Lolu u stroměčku. Přiznáme se, že jsme mysleli, že více zapojíte fantazii ;).



 O CO SE SOUTĚŽILO?


1. místo
 
Plakát formátu A3 s obrázkem Folmíků a podpisem autorky(nebo i věnováním - jak budete chtít :)). Plakát bude vytisknut na kvalitním papíře a bude na něm obrázek, který nikde jinde v originální velikosti neuvidíte! :)
 60 folmíčků

2. místo
 Plakát formátu A4 s obrázkem Folmíků a podpisem autorky (nebo i věnováním - jak budete chtít :)). Plakát bude vytisknut na kvalitním papíře a bude na něm obrázek, který nikde jinde v originální velikosti neuvidíte! :)
 50 folmíčků

Ostatní
 15-30 folmíčků


 JAK TO DOPADLO?


Vyhodnocení bylo tentokrát velmi náročné. Nejvíce se nám totiž líbily dva obrázky, které si byly tak neskutečně podobné, že jsme prostě nedokázali určit, který je hezčí. Proto jsme udělili rovnou dvě první místa. Další dva obrázky jsme dali stejně na druhé místo, protože se nám líbili stejně ;).



1. místo - Indi (obrázek) a Mrs.Caw (obrázek)
2. místo - Que (obrázek) a xxxjanik45xxx (obrázek)


Všem moc děkujeme za účast a pokud nezapomněli potvrdit svoji účast v soutěži, mohou se brzy těšit na folmíčky :)

  Obrázky, které splnily pravidla megasoutěže, jsme nahráli do FanArtu. Soutěžní obrázky mají v popisu napsáno "Megasoutěž - Vánoce u Folmíků"

  Indi, Mrs.Caw, Que a xxxjanik45xxx do konce týdne u kontaktujeme a domluvíme se s nimi ohledně plakátů.

  Folmíčky přičteme všem zúčastněným během dneška/zítřka. 
Kolik folmíčků kdo získal, budete moci zjistit zde (úplně dole - u soutěží se totiž, jak víte, zobrazuje bodování ;).

  Své názory apod. ohledně výsledků megasoutěže můžete psát do jí věnovaného fóra.

  A co další megasoutěž? Někteří už možná tuší.....bude tu další ročník naší již tradiční soutěže "Vycvakni se, Folmíku!!!"

Soutěž je uzamčena.
16.12.2010

Kdo vyhrál megasoutěž?

Dnes večer se konečně dočkáte vyhodnocení megasoutěže Vánoce u Folmíků!
Vítězové jsou již známi!
Nakonec jsme se rozhodli udělit dvě první a dvě druhá místa.

Otázka:

Kdo se stal vítězem megasoutěže?

Jediné jméno (nic jiného)
nám pošlete prostřednictvím formuláře u soutěže

Žádné varianty vám tentokrát nenabízíme.
Prostě si tipněte.
Pokud trefíte správně první místo, získáte pět folmíčků.
Pokud byl váš tip až druhý, dostanete folmíčky dva.
Samozřejmě můžete tipnout i sebe :-)

 

Tipovat můžete dnes až do 20:30 hodin.
Vyhodnocení magasoutěže bude ještě dnes, ale až přibližně v devět hodin večer :-)

Nezapomeňte:

 Abyste mohli vyplnit formulář, musíte být přihlášeni!!!

 Stejně tak vyhodnocení soutěže se zobrazuje pouze přihlášeným uživatelům!!!  

 Nejste-li zatím na našich stránkách registrováni, můžete to napravit ZDE
Abyste mohli soutěžit, je však nutné zvolit registraci úplnou!

Vyhodnocení:
Tak už je vše jasné, výsledky megasoutěže již byly zveřejněny!
Opakujeme tedy:
1. místo - Indi (obrázek) a Mrs.Caw (obrázek)
2. místo - Que (obrázek) a xxxjanik45xxx (obrázek)
Kdo měl "dobré oko", se dozvíte níže :-)

O  soutěži  si můžete povídat ve fóru Smrště, tipovačky a další malé soutěže